Rolety

Rolety OKNOPLAST to ochrona nie tylko przed hałasem dobiegającym z sąsiedniej ulicy, ale także gwałtownymi zmianami temperatury – od największych upałów latem po największe mrozy zimą.

ROLETY

OKNOPLAST oddaje w ręce Klientów szereg różnorodnych rolet okiennych, z czterech głównych rodzajów, które sprawdzą się w dużym jednorodzinnym domu i wysokim bloku z mniejszymi oknami. Spełnią rolę uroczego dodatku, dopasowanego do wcześniej zakupionej stolarki i zabezpieczenia – zarówno przed hałasem z zewnątrz, jak i ewentualnymi próbami włamania.

Rolety LUNA

Podczas zakupu rolet stawiasz na uniwersalność? Te z serii Luna cechują się wyjątkową łatwością w montażu, również na profilach poszerzających ramę okienną. Zwiększają poziom izolacyjności termicznej i akustycznej. Są jednym z najbardziej atrakcyjnych dodatków okiennych, a co więcej, są jeszcze łatwiejsze w użytkowaniu, bo wyposażone również w sterowanie bezprzewodowe.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Cenisz umiarkowaną temperaturę w swoim domu? Rolety Sol Evolution, dzięki zastosowaniu materiałów o najwyższej jakości parametrach termicznych, pozwolą Ci na jej utrzymanie, nawet w dni o najbardziej skrajnych warunkach pogodowych. By dać naszym Klientom możliwość wyboru rolet idealnych, uzupełniliśmy ofertę o niemalże 20 różnorodnych wzorów kolorystycznych.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Promienie słoneczne też warto kontrolować. Z roletami Sol jest to jeszcze łatwiejsze, bo ich obsługa wymaga tylko dwóch kliknięć, a w razie potrzeby skutecznie ograniczy zbyt dużą ilość słońca dobiegającą do wnętrza Twojego domu. Montujemy je we wnęce okiennej, dzięki czemu stają się nieodzowną częścią muru i wyglądają jak stały element okna – nie jego dodatek. Co więcej, zmniejszają ryzyko ewentualnego włamania.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Jeśli najważniejsze jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twojego domu, rolety z serii Terra przypadną Ci do gustu, bo wykonaliśmy je z najwyższej jakości, wysokogatunkowego aluminium, które radzi sobie zarówno z dużą ilością słońca, wysoką temperaturą, jak i ewentualnymi próbami włamania w znaczący sposób je utrudniając, nie tracąc przy tym na estetyce. Rolety Terra uzupełnione o podwójnie ryflowany profil nadają nawet najbardziej przeciętnemu budynkowi najbardziej niepowtarzalnego stylu.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu