Okna

Okna od OKNOPLAST to doskonałe połączenie nowoczesnej technologii produkcyjnej, bezpieczeństwa z najwyższej półki i designu dopasowanego do każdego rodzaju wnętrza.

OKNA

Z oknami naszej marki Twój dom zyska pożądany charakter, ale przede wszystkim stanie się ostoją wygody i bezpieczeństwa dla każdego z domowników. Wszystko za sprawą najwyższej jakości produkcji zgodnej z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

W kwestii stolarki okiennej najważniejszy jest dla Ciebie design, który odróżni Twój dom od posiadłości sąsiadów? W oknach Pixel znajdziesz smukłe skrzydła i dopasowane kształtem listwy przyszybowe, które w połączeniu zapewnią wnętrzom Twojego domu nie tylko zdecydowanie większą ilość światła, ale również najwyższej klasy elegancję, docenianą nawet przez najbardziej wymagających Klientów.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Oryginalna konstrukcja profilu wykonana według autorskiego projektu, zwiększona powierzchnia szyb, zaokrąglone listwy przyszybowe i ruchomy słupek z symetrycznie umiejscowioną klamką– takie elementy i znacznie więcej znajdziesz w naszych oknach Prolux. Cechują się zarówno trwałością, bezpieczeństwem, jak i termoizolacyjnością, chroniącą przed zbędną utratą ciepła, więc niestraszne są im letnie, upalne dni ani pełne mrozu, zimowe popołudnia.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Masz dość wysokich rachunków za ogrzewanie? To prawdopodobnie wina nieszczelnych okien. Mamy na to gotowe rozwiązanie, bo okna z linii Winergetic Premium, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, są gwarancją niskich strat cieplnych, co skutkuje zdecydowanie mniejszymi kosztami ogrzewania budynku – i to widocznymi już na pierwszym rachunku od momentu zakupu.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

W produkcji stolarki stawiamy na najbardziej nowoczesne rozwiązania. To one skutkują jeszcze wyższą jakością produktów, czego najlepszym przykładem są okna Winergetic Premium Passive. Wyposażone w trzykomorowe pakiety szybowe, grube ramy okienne o zaokrąglonym kształcie profilu sprawdzą się zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym budownictwie, a dodatkowe wzmocnienia i blokady termiczne poradzą sobie z każdymi warunkami pogodowymi – od najchłodniejszej zimy po najbardziej upalne lato.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Jesteś miłośnikiem klasycznych rozwiązań designerskich? W takim razie na pewno spodobają Ci się nasze okna z serii Koncept. Oparte na minimalistycznej budowie, wzmocnione szeregiem udoskonalonych elementów i cechujące się wysokimi parametrami technicznymi znalazły swoje miejsce już w nie jednym domu – zwiększając ogólną estetykę domu i spełniając oczekiwania każdego domownika.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu