Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe marki Oknoplast pokonują wszystkie bariery. To produkty doceniane zarówno przez najlepszych architektów, jak i najbardziej wymagających Klientów, którzy w naszym sklepie poszukują nie tylko nowoczesnego stylu, ale i najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

DRZWI TARASOWE

Wychodzimy naprzeciw wszystkim panującym trendom i oczekiwaniom, dlatego tworząc nasze drzwi tarasowe stawiamy na duże przeszklenia, zapewniające jeszcze większą ilość światła w domu i szerokie skrzydła, otwierające się z niezwykłą łatwością.

Drzwi tarasowe HST Premium

Nowoczesność, energooszczędność i bezpieczeństwo – to trzy podstawowe cechy drzwi tarasowych HST Premium. Z nimi każdy dom nabiera pożądanego stylu, a wyjście na taras lub do ogrodu jest jeszcze przyjemniejsze. Dlaczego? To zasługa udoskonalonego systemu otwierania, który sprawia, że korzystanie z drzwi tarasowych jest tak łatwe, jak nigdy przedtem.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Lubisz, kiedy Twój salon wypełniony jest promieniami słońca po brzegi? Drzwi tarasowe HST wyposażyliśmy w rozwiązania konstrukcyjne, umożliwiające osiągnięcie jeszcze większych przeszkleń, dzięki którym wnętrza domów, nawet tych najbardziej ciemnych, zyskują odpowiednią dawkę światła. Taką, której nie znają nawet najbardziej słoneczne rejony Hiszpanii.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Przy tworzeniu drzwi tarasowych PSK i PSK-Z zastosowaliśmy pionierskie rozwiązania – zarówno w dziedzinie estetyki, jak i energooszczędności. To za ich sprawą oferowane przez nas produkty zapewniają wnętrzom domów Klientów nie tylko oryginalny styl, ale również termoizolację widoczną na mniejszych niż zwykle rachunkach za ogrzewanie. Bezpieczeństwo? Z PSK i PSK-Z Twój dorobek pozostaje w dobrych rękach.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

System odstawno-przesuwny, specjalne okucia, dodatkowe zaczepy naprowadzające skrzydło, mikrowentylacja umieszczona na ich obwodzie – jeśli szukasz drzwi tarasowych, idealnych jako wyjście do Twojego ogrodu, lepiej trafić nie mogłeś., bo PSK Atrium cechują się nie tylko dużymi przeszkleniami, ale również odpowiednią dawką izolacyjności termicznej i jeszcze większą łatwością w ich otwieraniu.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu